Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa temizliği, normal ev temizliğinden çok daha titiz bir çalışma gerektiren faaliyet alanlarından biridir. Villalar, geniş bir alana sahip, genellikle dublex ya da triblex yapıda olan, bahçe ve havuzu bulunan mekânlardır. Bu nedenle mekân temizliği hem uzun sürmekte, hem de zahmetli bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde yapılan temizlik faaliyetlerinde zor diye bir kavramı kesinlikle kabul etmiyoruz. Bu kapsamda tüm faaliyetlerimizi kısa sürede ve özverili şekilde tamamlama gayreti içerisindeyiz.

Gerek şahsi olarak ikamet ettiğiniz villaların, gerekse de kiralanmak için kullanılan villaların her zaman temiz ve hijyenik kalması çok önemlidir. Bu nedenle ev temizliği nasıl ki son derece ayrıntılı bir şekilde yapılıyorsa villa temizliği de ayrıntılı şekilde yapılmalıdır.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villaların metre kare olarak büyüklüğü fazladır ve içerisinde çok fazla oda vardır. Bu nedenle villa temizliği tek bir kişi ile yapılabilecek bir faaliyet değildir. Bu nedenle temizlik esnasında mutlaka birden fazla personel çalıştırılması gerekir. Bu kapsamda çalıştırılacak personel, işin ehli ve uzman kişiler olmalıdır. Villanızın en iyi şekilde temizlenmesi için istediğiniz zaman steril temizleme ekibimizin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Villaların büyük ve lüks mekânlar olması sebebiyle içerisinde maddi değeri çok yüksek olan eşyalar da vardır. Bu nedenle villa temizliğinde çalışan personelin dikkatsizliğinden dolayı mal sahibi zarara uğrayabilir. Temizlik esnasında tecrübeli kişilerin kullanılması, bu gibi olumsuzlukların önüne geçilmesini sağlayacaktır.   

Profesyonel Villa Temizliği

Firmamız bünyesinde yapılan tüm temizlik faaliyetleri profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Sizlere her türlü temizlik alanında en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

Villalar, genellikle büyük bahçelere sahip mekânlardır. Bu kapsamda müşterilerimiz tarafından bahçenin temizlenmesi de talep edilebilir. Bahçede, insanların göz zevkini bozan kötü görüntünün giderilmesi esastır. Ayrıca bahçe mobilyalarının da ayrıntılı şekilde temizlenmesi gerekir.

Villa, müstakil bir garaja sahipse, içerisindeki garaj temizliğinin de yapılması icap edebilir. Ayrıca havuz temizliği de firmamızdan talep edilebilir.

Villa temizlik fiyatları talep edilen temizlik faaliyetinin niteliğine ve boyutlarına göre değişir. Ne kadar büyük ve vakit alıcı işler talep ediliyorsa doğal olarak ücret de o oranda artacaktır.