Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte Hizmeti

Son dönemde covid-19 pandemisi ile verilen emsalsiz mücadele ile birlikte dezenfekte hizmeti veren firmalara rağbet daha da artmıştır. İnsanların bilinçlenmesi neticesinde ev ya da işyerlerinde insan sağlığına zarar verme ihtimali olan canlıların yok edilme ihtiyacı doğmuştur. Söz konusu faaliyet ile ev ve işyerinizdeki mikrop ve bakteriler kalıcı olarak yok edilir. Bu alanda yılların tecrübesine olan firmamızdan tatmin olacağınız kalitede bir hizmet alabilirsiniz.

Son dönemde hastalık yapan mikrop ve bakterilerle mücadele edilme ihtiyacı daha da kendini göstermektedir. Firmamız ile her türlü grip ve bakteri hastalıklarının önüne geçilebilir. Bu sayede corona virüs ile de mücadele etmiş ve gerekli tedbirleri geliştirmiş olursunuz. Bu kapsamda düzenli olarak antikor ve PCR testi yapılarak maksimum verim elde edilmiş olur.

Profesyonel Dezenfekte Hizmetleri

Temizliğin hastalanmadan ev ya da işyerlerine getirilmesi gerekir. Bu kapsamda salgın hastalıklara karşı çok etkili olan dezenfekte hizmeti ile şu bölgelerin temizliği yapılır.

·        Buharlı temizlik ile banyo, lavabo, petek ve sert zeminlerin temizliği yapılır.

·        Kimyasallar maddeler ile yüzey kesimlerin dezenfeksiyonu. Ortamda bulunan telefon, kapı kolları, materyaller ve kapılar ayrıntılı şekilde temizlenir.

·        Ofis ve ev ortamlarının ULV sisleme makinesi ile ayrıntılı şekilde dezenfekte edilmesi sağlanır.

·        Ozon ile dezenfekte yöntemi ile wc, lavabo, banyo gibi mekanlarda bakterilerin yok edilmesi sağlanır.

·        Vakum ile dezenfeksiyon uygulaması ile koltuk, kanepe, halıların temizliği sağlanır.

Firmamızda kullanılan tüm temizlik ekipmanları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, kaliteli makine ve ekipmanlardır. Dezenfeksiyon, temizlik türlerinin bir türüdür. Temizlik alanında yılların tecrübesini müşterilerimizi memnun etme kapsamında kullanıyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu

Ev dezenfeksiyonunda olduğu gibi ofis dezenfeksiyonunda da kendimize çok güveniyoruz. Ofiste de ortam sisleme ve buharlama yöntemleri ile ofis ortamındaki her türlü malzeme ve ekipmanın dezenfekte işlemi yapılır. Bu sayede her türlü ortamda ulaşılamayan noktalara nüfuz edilerek temizlenmesi sağlanır.

Firmamız bünyesinde yapılan temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından bizimle iletişim kurarak uygun bir zamanda ev ya da işyerinizi sağlıklı bir ortama çevirebilirsiniz.