Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği, kimileri için son derece zor ve zahmetli bir iş gibi görünebilir. Uzun yıllardır sektör içerisinde faaliyet gösteren firmamız söz konusu alanda çok tecrübelidir. Temizlik personelimiz ev ya da ofisinizin temizliğini baştan aşağı yaparken üzerinde durulması gereken tüm noktalara da dikkat etmektedir. 

Ev temizliğini boş ve normal ev temizliği olarak kabaca ikiye ayırabiliriz. Söz konusu terimi, inşaat sonrası, eşya girmemiş ev temizliği olarak da tanımlayabiliriz. Söz konusu evlerin temizliği normal ev temizliğine göre haliyle daha zahmetlidir. İnşaattan kalma harç izleri, seramiklerin üzerindeki harç ve boya lekeleri, temizlenmesi son derece zor lekelerdir. Eve eşya girmeden önce A’dan Z’ye temizliği yapılarak eşyalı kullanıma hazır hale getirilmelidir.

Profesyonel Ev Temizliği

Özellikle son dönemde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de covid-19 pandemisi ile eşsiz bir mücadele verilmektedir. Bu kapsamda ev temizliği daha da özen gösterilmesi gereken bir faaliyet alanı halini almıştır. Bu hassasiyet ile firmamız bünyesinde dezenfektanlı, buharlı ve ozonlu ev temizliği hizmeti de verilmektedir. Bu sayede evde bulunan eşyalar çok hassas sistemler ile temizlenmiş ve kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Ev temizliği esnasında zor olan husus temizlik yapmaktan ziyade temizlik esnasında alan oluşturmaktır. Temizlik alanında tecrübeli olmayan kişiler bu hususa dikkat etmemekte ve bir kısım sakarlıklara imza atmaktadırlar. Söz konusu sakarlıklardan bazıları koltuğu çekerken belini incitmek, eşyaları düşürüp kırmak gibi fiillerdir.

Günlük Ev Temizliği

Firmamızdan aldığınız ev temizliği hizmetinde nitelikli personelin yanında işlevsel ve teknolojik ekipmanlardan da istifade edilebilir. Bu kapsamda halı ve koltuklarınız için etkili makinelerden istifade edilir.

Evin temizlenmesinde özellikle önem verilmesi gereken alanlardan biri de camların temizlenmesidir. Özellikle havanın yağışlı ya da tozlu olduğu zamanlarda camlar çabuk kirlenir. Kirlenme sonucunda doğal olarak kötü bir görüntü oluşur. Bu kapsamda en az haftada bir kez camların temizlenmesi ile kötü görüntü ortadan kalkar.