İlaçlama Hizmeti

İlaçlama Hizmeti

İlaçlama Hizmeti

Günümüzde ev ya da işyeri gibi mekânlarda bir kısım sorunlarla mücadele etmek için ilaçlama zorunluluk haline gelebilir. Söz konusu olumsuzluğun ortaya çıkış edeni genellikle meskenlerin ağaçlar kesilerek inşa edilmesinden kaynaklanır. Bu kapsamda çeşitli böcek ve haşereler meskeni yuva edinerek çoğalırlar. Bu da doğal olarak yaşam alanlarında çeşitli sorunlara sebep olmaktadır.

Evde oluşan haşeratlara karşı bireysel olarak ilaçlar temin edilerek mücadele yöntemi çoğu zaman yeterli olmaz. Bu kapsamda firmamız her daim yanınızda olarak yılların tecrübesini evinize de yansıtmaktadır. Firmamız ilaç uygulaması için böceklerin çoğalmaya başladığı Eylül ve Ekim aylarını müşterilerine tavsiye etmektedir. Çünkü henüz çatlamamış olan yumurtalara ilaç nüfuz edemez. Bu nedenle uygulanan ilaçlar, söz konusu haşeratların ölmesine yeterli değildir. 

Profesyonel İlaçlama Yöntemi

Firmamız tarafından yapılacak profesyonel uygulama ile ev ya da işyerinizdeki haşerelere karşı % 100 çözüm bulunur. Yapılan uygulama sonrasında kısa sürede tekrar aynı problem ile karşılaşılmaz. Uygulama esnasında kullanılan kaliteli ilaçlar sayesinde hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrasında herhangi bir koku hissetmezsiniz. Zaman kaybetmeden haşere problemi ile mücadele etmek istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

İlaç uygulaması profesyonellik gerektiren bir iştir. Söz konusu uygulama, ilaçlanan alana göre farklılıklar gösterir. Bir yerin ilaçlanmasında X uygulaması yapılırken başka bir yerin uygulamasında Y uygulaması tercih edilebilir.

Sorunlu bölgenin ilaçlanmasında kullanılan ilaç kalitesi de çok önemlidir. İlaç ne kadar kaliteli olursa uygulamadan da o kadar kısa sürede sonuç alınır. Söz konusu uygulama jel ilaçlarla yapılabildiği gibi sıvı ya da toz şeklinde de olabilir. Genellikle en çok tercih edilen ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlarla yapılan uygulamadır. Kokusuz olan uygulama sayesinde rahatsız edici bir durum ile de karşılaşılmaz.