Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği, binanın dış kısmının tertemiz şekilde göze hitap eder seviyeye getirilme faaliyetidir. Söz konusu faaliyet icra edilirken her şeyden önce dış cephenin temizlenmesine yönelik gerekli emniyet tedbirlerinin alınması gerekir. Tedbirlerle ilgili bir uzman tarafından yönlendirme ve tavsiyeler alınmalıdır.

Dış cephe denildiğinde akla ilk önce bina camları gelir. Firma görevlilerimiz tarafından yapılan keşif sonunda dış cephenin aşağıdaki durumları kontrol edilir.

·        Camların temizlik durumu

·        Tozlu, yağlı ya da oksitli olma durumu

·        Son temizliğin üzerinden geçen zaman

·        Çevrenin durumuna göre vinç kurulumu yapılabilir mi?

Yukarıdaki durumlarla ilgili gerekli analiz yapılarak yardımcı malzeme ve ekipman temin edilmelidir. Sonrasında işe koyulmak gerekir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizliği, sık sık yapılan bir faaliyet olmadığı için zamanla bina camları çok fazla kirlenebilir. Hatta söz konusu kirler katran halini alabilir. Yağmurun da etkisi ile bina camları ve çerçeveleri oksitlenerek çok kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu nedenle bina dış cephe temizliğinin yılda en az iki kez yapılmasında fayda vardır. Söz konusu faaliyet düzenli olarak yapılmadığı durumlarda temizlik çok daha zahmetli bir hal alacaktır. Bahse konu faaliyet ile ilgili web sitemizdeki iletişim numaramız ya da mail adresimizden bize ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış cephe temizlik fiyatları tamamen binanın özellikleri ile ilgili bir bedeldir. Başta binanın yüksekliği, fiyatta rol oynayan en öncelikli kriterdir. Fiyat hesaplaması yapılırken aşağıdaki kriterler göz önünde bulundurulmalıdır.

·        Binanın yüksekliği

·        Binanın büyüklüğü

·        Kullanılacak araç ya da ekipman cinsi

·        Çevre şartları

·        Kullanılacak kimyasal cinsleri

Yukarıdaki fiyat kriterlerine binanın inşaat sonrası mı temizlik yapıldığını da eklemek gerekir. Sonuçta inşaat pisliği üzerine yapılacak temizlik maliyeti artıracaktır. Yine de firmamızdan alacağınız fiyat piyasa ortalamasının çok altında olacaktır.

Firmamızda çalıştırdığımız nitelikli personel ve teknolojik ekipmanlar ile bina dış cephe temizlik faaliyetini kısa sürede, emniyetli bir şekilde tamamlıyoruz. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşarak kısa sürede personel yönlendirmesi talep edebilirsiniz.